Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Засідання Президії Спілки ректорів України у Харкові

12:22, 31 січня 2022

 

28 січня 2022 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулося засідання Президії Громадської організації «Спілка ректорів закладів вищої освіти України».

 

 

У засіданні Президії взяли участь Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, Голова Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України Валерій Безус, Державний секретар Міністерства освіти і науки України Сергій Захарін, керівник директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, в.о. диреткора Українського центру оцінювання якості вищої освіти Валерій Бойко, голова ради проекторів ЗВО з наукової роботи та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України Андрій Марченко, ректори провідних університетів країни.

 

 

На засіданні Президії було розглянуто питання виконання Меморандуму про співпрацю між Громадською організацією «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» та Міністерством освіти і науки України, фінансування закладів вищої освіти та державного замовлення, вступної кампанії 2022 року, вдосконалення фінансування наукових досліджень, схвалено Порядок сплати внесків до ГО «Спілка ректорів України», затверджено розмір вступного та щорічного членського внесків.

 

 

 

На засіданні Президії також була розглянута ситуація з виборами президента Національного університету «Києво-Могилянська академія». Президія ГО «Спілка ректорів України» вважає, що рішення про результати виборів має схвалюватися виключно на основі чесного, прозорого та демократичного волевиявлення виборців у суворій відповідності до вимог чинного законодавства. 

Крім того, на засіданні підписано Меморандум про співпрацю між Громадською організацією «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

 

 

Фото: Вікторія Якименко, Сергій Солонський

 

Рекомендувати: