Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Підписання Меморандуму про співпрацю щодо подолання раку

12:45, 22 лютого 2011

     15 лютого 2011 року в приміщенні Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей, хворих на рак відбулась урочиста церемонія підписання Меморандуму про співпрацю щодо подолання раку між Національним інститутом раку НАМН України та партнерами по акції. 
     Захід проводився в межах акції громадської солідарності «Дитина має право на життя!», що спрямована на допомогу дітям, хворим на рак. Акція ініційована неурядовою благочинною організацією, що протягом десяти років здійснює програми, спрямовані на допомогу дітям та молоді, хворим на рак - Міжнародним благодійним фондом «Набат». Партнерами акції виступили Національний олімпійський комітет України та Київський національний університет імені Тараса Шевченка.  
   Спілка ректорів вищих навчальних закладів України підтримала ініціативу фонду «Набат» та звернулася до керівників всіх вищих навчальних закладів міста Києва з проханням приєднатися до акції громадської солідарності «Дитина має право на життя!» та сприяти залученню органів студентського самоврядування до її проведення. 
    Свої підписи під Меморандумом залишили керівники вищих навчальних закладів міста Києва та голови студентського самоврядування, керівники громадських та благочинних організацій, представники соціально відповідального бізнесу, видатні особистості (діячі культури, мистецтв та спорту) України та інших країн світу.
    У межах акції планується проведення просвітницької кампанії з проблем ранньої діагностики раку серед студентської та учнівської молоді міста Києва, а також збір благодійних пожертв шляхом організації на базі навчальних закладів низки творчих вечорів, концертів, літературних презентацій, виставок сучасного мистецтва, аукціонів на благодійній основі.
   Всі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю реактивів та обладнання для діагностичної лабораторії дитячого відділення Національного інституту раку НАМН України.

Рекомендувати: