Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Підписано Угоду про співпрацю

08:57, 02 липня 2021

 

23 червня 2021 року Голова Профспілки Георгій Труханов та президент Спілки ректорів Петро Куліков (далі  - Сторони) підписали  Угоду про співпрацю Профспілки працівників освіти і науки України та Громадської організації «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» з метою розвитку вищої освіти України, соціального захисту педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, а також молоді, яка працює та навчається.

Відповідно до Угоди Сторони сприятимуть підготовці і прийняттю законів та інших нормативно-правових актів, що регулюють трудові та соціально-економічні відносини в галузі вищої освіти, узгоджуватимуть свої позиції при розгляді і поданні до центральних органів влади проєктів нормативно-правових актів, які стосуються трудових відносин або соціального захисту працівників галузі та здобувачів вищої освіти.

Також Сторони домовилися про проведення спільних конференцій, круглих столів, семінарів, брифінгів, підготовку спільних звернень до органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Угода про співпрацю Профспілки працівників освіти і науки України та Громадської організації “Спілка ректорів вищих навчальних закладів України”

Рекомендувати: