Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Польсько-український форум ректорів 

11:51, 12 листопада 2021

 

З 8 по 11 листопада 2021 року відбувся візит делегації Спілки ректорів закладів вищої освіти України до Варшави для участі у Польсько-українському форумі ректорів (далі – Форум). Делегацію ректорів очолив голова Спілки ректорів України Петро Куліков. Програма візиту була насиченою та плідною.

Форум ректорів, який проходив 9 листопада у Варшавській Політехніці, – це підсумковий захід по проєкту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти» (далі – Проєкт), реалізований Конференцією ректорів академічних шкіл Польщі та Спілкою ректорів закладів вищої освіти України за фінансової підтримки Міністерства освіти і науки Польщі та під патронатом Міністерства освіти і науки України.

Програма Форуму.

Досвід, отриманий під час реалізації Проєкту (2018-2021 рр.), є вагомим внеском у польсько-українське співробітництво ректорських об’єднань, забезпечує розвиток академічної співпраці на рівні закладів вищої освіти обох країн та сприяє ефективності реформування вищої освіти України.

Також на форумі відбулася презентація монографії, виданої за результатами досліджень та заходів, проведених у рамках Проєкту.

Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів – задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти. Монографія за результатами реалізації Проєкту MEіN–PW [колект.моногр.]/наук.ред. І. Дегтярьова, Є. Возніцький. – Варшава: Видавництво Варшавської Політехніки, 2021. – 359 с.

Важливою частиною перебування нашої делегації в Польщі стало підписання Додатку 2 до Тристоронньої угоди про співпрацю та партнерство між Конференцією ректорів академічних шкіл Польщі, Спілкою ректорів закладів вищої освіти України і Фундацією польських ректорів.

За програмою перебування делегації ректорів України у Варшаві 10 листопада відбувся ознайомлювальний візит до Варшавського природничого університету SGGW.

 

Рекомендувати: