Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Вітання польським колегам з нагоди 25-річчя КРАСП

11:37, 10 червня 2022

                                            Президенту Конференції ректорів академічних шкіл Польщі,

                                            ректору Сілезької Політехніки

                                            професору Аркадіушу Менжику

 

 

Шановний професоре Аркадіуше Менжику!

 

Від імені Спілки ректорів закладів вищої освіти України прийміть наші найщиріші вітання з 25-річним ювілеєм Конференції ректорів академічних шкіл Польщі.

Конференція ректорів академічних шкіл Польщі є авторитетною організацією, яка на високому рівні представляє інтереси закладів вищої освіти у своїй державі та в міжнародному освітньому просторі. Вагомим здобутком Конференції ректорів академічних шкіл Польщі є закріплення на законодавчому рівні статусу організації, що гарантує право визначати власну позицію з усіх питань, які турбують польське академічне співтовариство. Це і вплив на формування державного бюджету та ухвалення нормативно-правових актів у сфері вищої освіти і науки, відстоювання традиційний академічних цінностей, принципів автономії університетів та професійної етики.

Користуючись нагодою висловлюю щиру вдячність за довготривалу активну співпрацю між Конференцією ректорів академічних шкіл Польщі та Спілкою ректорів закладів вищої освіти України, яка слугує ефективній взаємодії між польськими та українськими закладами вищої освіти, сприяє реформуванню вищої освіти обох країн, зміцнює та збагачує дружні відносини між нашими народами.

Маємо нагоду разом пишатися такими спільно реалізованими проєктами, як «Аналіз окремих прикладів співпраці між польськими та українськими вищими закладами на фоні порівняння систем вищої освіти», «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів – задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти» та іншими. Переконані, що Спілка ректорів закладів вищої освіти України буде й надалі всіляко розвивати наше співробітництво в рамках Тристоронньої Угоди між Конференцією ректорів академічних шкіл Польщі, Фундацією польських ректорів та Спілкою ректорів закладів вищої України задля зміцнення партнерства між університетами України і Польщі, сприяння інтеграції вищої освіти України в європейський освітній простір.

Від імені українських колег та себе особисто бажаю Конференції ректорів академічних шкіл Польщі всебічного подальшого розвитку та нових досягнень у розбудові вищої освіти Республіки Польща.

Зичу Вам та Вашим колегам міцного здоров’я, щастя, миру та добра.

 

Щиро Ваш,

Професор Петро КУЛІКОВ

Голова Спілки ректорів закладів вищої освіти України,

Ректор Київського національного університету будівництва і архітектури

 

Рекомендувати: