Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Участь української делегації у Школі стратегічного менеджменту у вищій освіті

08:24, 13 липня 2022

 

10-13 липня 2022 року делегація Спілки ректорів України взяла участь у конференції «XXVI Школа стратегічного менеджменту у вищій освіті» організованої Фундацією польських ректорів для ректорів та проректорів академічних університетів у Каліші (Республіка Польща).

 

 

За підтримки Спілки ректорів України у конференції взяли участь ректори та проректори з Києва, Дніпра та Івано-Франківська. Українську делегацію очолив Ігор Цепенда, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Школа організована в рамках Програми постійних заходів у системі вдосконалення керівного складу академічних університетів, що реалізується Фундацією польських ректорів в рамках стратегічного партнерства з КРАСП.

Члени української делегації мали нагоду обговорити з польськими колегами взаємодію у навчальній і науковій сфері в умовах російської агресії.

Під час панельної дискусії про українські університети в умовах війни, поінформували про виклики і труднощі, з якими зіткнулися у цей складний час.

 

Зі свого боку, польські колеги поінформували про дидактичну і гуманітарну підтримку для українських студентів і викладачів, як у Польщі, так і в Україні.

Українська делегація від імені голови Спілки ректорів професора Петра Кулікова привітала професора Єжи Возницького, який докладає чималих зусиль для обміну досвідом між українськими і польськими університетами, з 20-річним ювілеєм очолюваної ним Фундації польських ректорів.

Текст привітання

За інформацією Ігоря Цепенди

Рекомендувати: