Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Зустріч Спілки ректорів України та Асоціації університетів Королівства Данія

08:04, 03 серпня 2022

 

03 серпня 2022 року відбулася онлайн зустріч Спілки ректорів закладів вищої освіти України та Асоціації університетів Королівства Данія щодо обговорення співпраці між закладами вищої освіти України і Данії.

Зустріч відбулася за ініціативи данської сторони та за сприяння Посольства України в Данії.

На виконання доручення голови Спілки ректорів України Петра Кулікова переговори очолив заступник голови, ректор Маріупольського державного університету Микола Трофименко.

 

 

Ініціаторами співпраці стали представники Асоціації університетів Королівства Данія - Джаспер Лангеррард і Посол України в Данії Михайло Видойник.

Участь у зустрічі також взяли консультанти університетів Данії Кіра Вінберг і Ліне Лерструп, перший секретар Посольства України в Данії Богдан Кость, координатор проєкту, професор Київського національного університету будівництва і архітектури Олена Бондар.

Сторони домовилися про:

-  підписання Меморандуму про співпрацю між інституціями;

-  активне сприяння академічній мобільності студентів та викладачів;

-  спільну участь в ґрантових та стипендіальних програмах університетів України і Данії;

- особисті зустрічі представників української і данської сторін з метою розробки та узгодження спеціалізованих програм для закладів вищої освіти України.

 

Відповідно до визначених завдань, Спілка ректорів закладів вищої освіти України координуватиме співпрацю закладів вищої освіти України та Данії спрямовану на зростання конкурентоздатності та іміджу українських вишів на теренах країн Європейського економічного простору.

Досягнуті домовленості відкривають нові можливості для діяльності закладів вищої освіти України в нових непростих реаліях сьогодення.

Щиро вдячні Джасперу Лангеррарду та Михайлу Видойнику, за теплі слова, підтримку вищої освіти в Україні у цей складний час та конструктивний діалог.

 

Рекомендувати: