Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Засідання Президії Спілки ректорів України

06:39, 17 серпня 2022

 

17 серпня 2022 року в Київському національному університеті культури і мистецтв у змішаному форматі відбулося засідання Президії Спілки ректорів закладів вищої освіти України. Засідання проводив голова Спілки рекотрів України Петро Куліков.

 

 

На засіданні були присутні Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, перший заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, заступник Міністра освіти і науки України Світлана Даниленко та Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, ректори закладів вищої освіти понад 30 учасників.

 

 

На порядку денному питання про початок навчального року та організацію безпеки освітнього процесу в умовах продовження воєнного стану, використання державного замовлення. З промовами до учасників засідання з цих та інших актуальних питань вищої школи звернулися Сергій Шкарлет, Андрій Вітренко, Сергій Бабак та Петро Куліков.

 

 

Про проєкт Плану відновлення України (Освіта і наука) та пропозиції щодо участі у проєкті доповів Анатолій  Мазаракі – член Президії Спілки ректорів України.

З інформацією щодо проведення Всеукраїнського форуму SEB-2022: наука, освіта, бізнес присутніх ознайомив Станіслав Ніколаєнко – заступник голови Спілки ректорів України.

 

 

Про міжнародну діяльність Спілки ректорів закладів вищої освіти України, досягнення та можливості для закладів вищої освіти на міжнародній арені виступив Володимир Бугров – заступник голови Спілки ректорів України (презентація додається).

 

 

До присутніх звернувся представник Державної прикордонної служби України з роз’ясненням щодо діючого порядку перетину державного кордону України науково-педагогічними працівниками закладів вищої освіти України для участі у міжнародних науково-педагогічних заходах та студентами і аспірантами для навчання в іноземних університетах.

 

 

За результатами засідання Президією були прийняті відповідні рішення.

 

Після завершення засідання відбулася благодійна виставка-продаж творів мистецтва з метою збору коштів для придбання військової амуніції та спорядження для потреб Державної прикордонної служби України.

 

 

 

Рекомендувати: