Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Засідання Президії Спілки ректорів України

16:09, 20 жовтня 2022

 

20 жовтня 2022 року в Національному університеті біоресурсів та природокористування України у змішаному форматі відбулося засідання Президії Спілки ректорів закладів вищої освіти України. Засідання проводив голова Спілки ректорів України Петро Куліков.
 


 


 

На засіданні були присутні перший заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, заступник Міністра освіти і науки України Світлана Даниленко, заступник керівника Офісу Президента України Олексій Дніпров, голова Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина та Народний депутат України, колишній віце-прем'єр-міністр з аграрних питань Іван Кириленко, голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак, заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олена Єременко, голова Київської міської Профспілки працівників освіти і науки Олександр Яцунь, ректори закладів вищої освіти України. 

Перед початком засідання заступник голови Спілки ректорів України Станіслав Ніколаєнко ознайомив учасників засідання з історією та досягненнями Національного університету біоресурсів та природокористування України, матеріальною базою і особливостями освітнього процесу, провівши екскурсію сучасними лабораторіями та навчальними приміщеннями.
 


 

На порядок денний засідання Президії були винесені питання про підсумки вступної кампанії 2022 року; про створення відокремлених підрозділів Громадської організації «Спілка ректорів закладів вищої освіти України»; про особливості Тимчасового порядку акредитації освітніх програм; організаційні питання щодо проведення Всеукраїнського форуму SEB-2022: наука, освіта, бізнес.

З промовами до учасників засідання з цих та інших актуальних питань вищої школи звернулися Андрій Вітренко, Світлана Даниленко, Юлія Гришина та Петро Куліков.

      

 

На запрошення Міністра освіти і науки України до присутніх звернувся представник Добробату щодо проєкту по відновленню будівель, комунікацій, інфраструктур, які постраждали внаслідок російської агресії.
 


 

Заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олена Єременко доповіла про особливості Тимчасового порядку акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, в умовах воєнного стану.
 


 

Заступник голови Спілки ректорів України Станіслав Ніколаєнко ознайомив з підготовкою до Всеукраїнського форуму «SEB-2022: наука, освіта, бізнес» та запросив присутніх до подальшої співпраці. На засіданні було затверджено склад оргкомітету форуму.

З обговорюваних питань Президією прийняті відповідні рішення.
 


Фото Геннадія Кушанова

Рекомендувати: