Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Зустріч з Чеською Конференцією Ректорів

11:50, 01 грудня 2022

 

01 грудня 2022 року відбулася онлайн зустріч Спілки ректорів закладів вищої освіти України з Чеською конференцією ректорів щодо обговорення подальшої співпраці між ректорськими об'єднаннями та закладами вищої освіти України і Чехії. У зустрічі взяли участь Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, перший заступник Міністра Андрій ВІтренко, голова Спілки ректорів закладів вищої освіти Петро Куліков. З чеської сторони - Мартін Бареш, Президент Чеської конференції ректорів, ректори чеських закладів вищої освіти. 

 

 

Ця зустріч є продовженням співпраці між Україною і Чехією в освітній сфері. Під час обговорення напрямів взаємодії Сергій Шкарлет висловив пропозицію щодо проведення зустрічі між Спілкою ректорів закладів вищої освіти України та Чеською конференцією ректорів в Ужгородському національному університеті в грудні цього року.

Голова Спілки ректорів України Петро Куліков підтримав пропозицію Міністра та запропонував перейти до узгодження організаційних питань щодо проведення зустрічі в Ужгороді та можливості підписання Меморандуму.

Присутній на зустрічі ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький поінформував учасників  про співпрацю з авіаційною школою Чехії на рівні закладів вищої освіти, про домовленості та плани на майбутнє.

До учасників зібрання також звернулися голова Ради молодих вчених Олеся Ващук та директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова із запрошенням до активної співпраці. 

Президент Чеської конференції ректорів Мартін Бареш схвально відгукнувся на пропозиції української сторони, від імені Конференції висловив підтримку Україні, а також зазначив, що співпраця з Україною у сфері вищої освіти є пріоритетом для Чеської конференції ректорів.

Щиро вдячні чеським колегам за конструктивний діалог.

 

Рекомендувати: