Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

З нагоди Дня соціальної роботи

08:29, 23 березня 2023

 

З нагоди Дня соціальної роботи 21 березня 2023 року відбулася зустріч Міністра соціальної політики України Оксани Жолнович з представниками закладів вищої освіти України. Пані Оксана Жолнович презентувала освітянам візію майбутнього соціальної сфери «Нові горизонти соціальної роботи».


 

Основна місія соціальної політики полягає у створенні в Україні умов для забезпечення добробуту та гідного життя людини у безбар’єрному суспільстві через доступні для неї сервіси. Пріоритетними напрямами в контексті такої місії визначено: виховання дітей у сім’ях, інтеграцію людей з інвалідністю у активне суспільне життя, доступ до якісних соціальних послуг, ефективну систему соціальної підтримки, пенсійного та соціального страхування, цифровізацію сервісів соціального спрямування.
 


 

Пані Оксана Жолнович поділилася новим підходом у реформуванні соціальної сфери, зокрема наданні допомоги не лише адресно, а й громадам в цілому, створюючи в Україні центри життєстійкості.

Міністр зазначила, що у нових реаліях Україна потребує великої кількості фахових соціальних працівників та запросила присутніх до продуктивної взаємодії з Міністерством.
 


Фото: Мінсоцполітики

Рекомендувати: