Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Відбулася друга конференція Focus on Ukraine

11:37, 07 квітня 2023

 

3-4 квітня 2023 року відбулася друга конференція Focus on Ukraine, присвячена підтримці України. Конференція організована Національним агентством академічних обмінів Польщі (NAWA) спільно з Університетом Гданська.

Учасники конференції: ректори, директори, науковці, міністри, військові, представники закордонних наукових центрів і студенти говорили про допомогу Україні з усіх точок зору.

Від Спілки ректорів закладів вищої освіти України у конференції взяв участь заступник голови Володимир Бугров, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 


 

Відкриваючи конференцію, ректор  Університету Гданська Пьотр Степновський зауважив, що минув майже рік після першої конференції «Солідарні з Україною», де мова йшла про те, як допомогти Україні. Тепер, збагатившись досвідом минулого року, ми разом прагнемо включити Україну в європейський простір досліджень і європейський простір вищої освіти.

Директор Польського національного агентства академічних обмінів Давід Костецький назвав новою ініціативою NAWA – програми «Солідарні з Україною – європейські університети» та «Інтервенційні гранти NAWA», призначені для інституційної допомоги.

У конференції взяли участь державний секретар Міністерства освіти і науки Польщі Томаш Ржимковський та Дмитро Завгородній, заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації.

Програма двох днів конференції була насиченою і продуктивною.

Детальна інформація про панельні виступи на сайті Університету Гданська.

Наприкінці другого дня конференції Focus on Ukraine ректор Університету Гданська Пьотр Степновський сказав:

«Сьогодні ми сказали, що було зроблено, а також те, що ми хочемо бачити в майбутньому. Я думаю, що кожну нашу заяву, кожну нашу панель супроводжувала виправдана надія на те, що незабаром ми будемо говорити про вільну та незалежну Україну».

 

 

Фото Alan Stocki

 

Рекомендувати: