Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Візит Голови Спілки ректорів України Петра Кулікова до Італії

09:39, 27 червня 2023

 

19-23 червня 2023 року відбувся візит Голови Спілки ректорів закладів вищої освіти України проф. Петра Кулікова до Італії на запрошення Президента Конференції ректорів університетів Італії (CRUI) проф. Сальваторе Куццокреа та новообраного члена Президії Європейської Асоціації університетів проф. Мауріціо Тіра.

Мета візиту  розбудова взаємовідносин між академічними спільнотами України та Італії в контексті відбудови української держави через якісне відтворення освітньо-наукової сфери. 


 

В ході візиту відбулася зустріч Петра Кулікова з Міністеркою унівесритетів і наукових досліджень пані Анною Марією Берніні, на якій обговорили широке коло питань у сфері вищої освіти, що становлять взаємний інтерес.

22 червня Голова Спілки ректорів закладів вищої освіти України Петро Куліков виступив на засіданні щорічної Асамблеї CRUI у місті Рим. У своїй доповіді він подякував італійським партнерам за підтримку та допомогу Україні, відзначивши, що Конференція ректорів університетів Італії однією з перших надала солідарну підтримку українським університетам.
 

                                             На фото: проф. університету Мессіна (Сицилія) Тетяна Остахова, проф. університету КНУБА Олена Бондар, Голова Спілки ректорів України проф. Петро Куліков, Президент CRUI проф. Сальваторе Куццокреа 
 

Також Петро Куліков окреслив першочергові завдання, що стоять сьогодні перед вищою освітою України та зауважив на важливості об’єднання зусиль ректорських спільнот задля розвитку освітнього та наукового потенціалу обох країн.

Після виступу відбулися ґрунтовні перемовини з ректорами університетів Італії та представниками Міністерства університетів та наукових досліджень Італії.


    За результатами перемовин було опрацьовано Меморандум про співпрацю між Конференцією ректорів університетів Італії та Спілкою ректорів закладів вищої освіти України.

Також в ході візиту Петро Куліков мав робочу зустріч з членом правління Європейської асоціації університетів (EUA) проф. Мауріціо Тіра.

Посилання на висвітлення візиту італійськими партнерами: https://www.crui.it/highlights.html 


За інформацією проф. Олени Бондар

Рекомендувати: