Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич

16:33, 14 червня 2016

14 червня 2016 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич за участі віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка з керівниками 45 провідних університетів України.

На зустрічі також були присутні директор Департаменту вищої освіти МОН України Олег Шаров та голова Державної інспекції навчальних закладів України Руслан Гурак.

Учасників зустрічі привітав президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський.

У ході зустрічі відбулася відверта розмова Міністра з ректорами з актуальних проблем розвитку вищої освіти.

Особлива увага загострювалася на питаннях цьогорічної вступної кампанії, зокрема щодо прийому вступників з Автономної Республіки Крим, Донецької і Луганської областей.

Лілія Гриневич підтримала пропозицію ректорів щодо необхідності вдосконалення законодавчих і нормативно-правових актів вищої освіти за активної участі Спілки ректорів вищих навчальних закладів України.

Рекомендувати: