Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Зустріч з Міністром фінансів України

09:53, 15 грудня 2022

14 грудня 2022 року делегація Спілки ректорів України в складі заступника голови Станіслава Ніколаєнка, члена Президії Анатолія Мазаракі та Сергія Квіта зустрілися з Міністром фінансів України Сергієм Марченком, його заступником Романом Єрмоличевим.

У ході зустрічі було проведено дискусію щодо застосування індикативної ціни за навчання студентів-контрактників, формульного підрахунку при розподілі коштів між університетами.

Домовлено, що ці питання будуть відкладені в наступному році у звязку з війною.

Міністр підтримав позицію ректорського корпусу щодо недоцільності введення обмежень на викладацьку роботу керівникам закладів вищої освіти, проректорам, деканам факультетів, директорам інститутів, завідувачам кафедрами і т.д.

Також досягнуто згоди щодо необхідності більш тісного контакту між Спілкою ректорів та Міністерством фінансів України.

Секретаріат

Рекомендувати: