Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Вітання з нагоди 30-річчя Чеської конференції ректорів

10:18, 15 лютого 2023

                                                                                                                                                             16 лютого 2023 року, м. Київ

 

                                                                                                    Президенту Чеської конференції ректорів,

                                                                                                    ректору університету імені Масарика,

                                                                                                    професору Мартіну Барешу

 

 

                                                      Шановний професоре Мартін Бареш!

 

Від імені Спілки ректорів закладів вищої освіти України прийміть наші найщиріші вітання з нагоди 30-річчя Чеської конференції ректорів.

Об’єднання ректорів Чехії має славну історію становлення та розвитку – від Клубу чеських і словацьких ректорів до  Чеської конференції ректорів, повноправного партнера конференцій ректорів у всій Європі.

Упродовж усього часу діяльність Чеської конференції ректорів була спрямована на розвиток освіти, науки та культури в Чеській Республіці, а також співпрацю з міжнародними та національними установами й організаціями, що займаються питаннями вищої освіти та науки, і досягла вагомих успіхів.

Ми пишаємося тим, що співпраця між українськими та чеськими ректорами має давнє коріння і активно посилюється у сьогоденні, допомагає багатьом університетам України інтегруватися у Європейський простір вищої освіти.

Спілка ректорів закладів вищої освіти України є партнером Чеської конференції ректорів з 2016 року і прагне активно поглиблювати співпрацю в інтересах розвитку освіти та науки обох країн. Ми впевнені, що наші спільні ініціативи стануть вагомим внеском у повоєнне відновлення України.

Висловлюємо щиру вдячність Чеській конференції ректорів за дружню допомогу, спрямовану на підтримку студентів і працівників освітньої галузі, які знайшли захист у Чеській Республіці під час війни.

Дозвольте від імені Спілки ректорів закладів вищої освіти України та від себе особисто побажати Чеській конференції ректорів подальшого розвитку та нових звершень у благородній справі в ім’я освіти та науки.

Бажаю Вам, шановний професоре Мартін Бареш, та Вашим колегам міцного здоров’я, щастямиру, родинного благополуччя, творчих та життєвих успіхів.

 

Щиро Ваш
 

Професор Петро КУЛІКОВ

Голова Спілки ректорів закладів вищої освіти України

Рекомендувати: