Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Зустріч Президії Спілки ректорів України та голови НАЗК

11:43, 04 квітня 2023

 

Питання конфлікту інтересів у суміщенні адміністративних посад та науково-педагогічної діяльності –

тема зустрічі Президії Спілки ректорів України та голови НАЗК

 

3 квітня 2023 року за ініціативи Спілки ректорів України відбулася робоча зустріч з головою Національного агентства з питань запобігання корупції Олександром Новіковим. Ректорський корпус представляли голова Спілки, очільник КНУБА Петро Куліков, ректор НУБіП Станіслав Ніколаєнко, ректор ДТЕУ Анатолій Мазаракі та президент НАУКМА Сергій Квіт.

Головним питанням дискусії стала проблема застосування заходів адміністративної відповідальності, що пов’язана з корупцією, до керівників закладів вищої освіти, їхніх заступників, деканів факультетів, які поєднують свою роботу на адміністративних посадах з науково-педагогічною діяльністю.

У ході дискусії голова НАЗК Олександр Новіков зазначив, що нормативно-правові акти, законодавство, якими керується у своїй діяльності Агентство, не містять правових підстав для заборони керівництву закладів вищої освіти займатися науково-педагогічною діяльністю та вжиття будь-яких адміністративних заходів за суміщення вказаних посад.

За результатами зустрічі президенту НАУКМА Сергію Квіту доручено підготувати проєкти відповідних розяснень. Голова НАЗК Олександр Новіков прийняв запрошення зустрітися з ректорами на найближчому засіданні Спілки ректорів України.


Секретаріат

Рекомендувати: