Громадська організація

"Спілка ректорів закладів вищої освіти України"

Можливості Альянсів європейських університетів для підтримки українських ЗВО

08:47, 09 червня 2022

 

9 червня 2022 року відбулася онлайн нарада представників українських закладів вищої освіти, Європейської комісії та Альянсів європейських університетів під головуванням заступника голови Спілки ректорів України, ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова.
 

 

На нараді, яка була присвячена залученню українських закладів вищої освіти до Альянсів європейських університетів, були присутні представники понад 20 університетів України та декількох Альянсів європейських університетів, серед яких EPICUR, ECIU, EUCOR та EU-CONEXUS. Модератором зустрічі виступив проректор з міжнародної співпраці Університету імені Адама Міцкевича в Познані Рафал Вітковський, який ознайомив присутніх з можливостями Альянсів європейських університетів для підтримки українських закладів вищої освіти та окреслив 5 можливих рівнів співпраці:

•  на рівні вже існуючих угод;

•  як повністю залучені партнери;

•  як частково залучені партнери (за тематичними напрямами);

•  співпраця між альянсом і університетом;

•  співпраця між двома альянсами.

 

 

Результатом дискусії стало рішення щодо прискорення процесу залучення закладів вищої освіти України до наявних університетських альянсів Європи. Для цього учасники домовилися продовжити обговорення на наступній нараді.

Рекомендувати: